Kes Sa oled ja millega tegeled?

Olen Janno Trump, basskitarrist, helilooja ja arranžeerija. Aastate jooksul olen teinud koostööd väga erinevate eesti- ja välismaiste artistidega, olnud mitmete suurte muusikaprojektide kunstiline juht. Kirjutan ka ise muusikat, seda ennekõike omaenda bändile

JT Conception

. Lisaks toetan hetkel bassimänguga veel aktiivselt selliste kollektiivide tegemisi nagu Karl-Erik Taukar Big Band, Reket & Tafenau, Sofia Rubina Band, Marianne Leibur Trio, Maarja Aarma MA, The Swingin’ Sisters jpt.

Kuidas leidsid Orelo?

Kuulsin sellest esmalt kolleegidelt prooviruumis. Jutud Orelost olid koheselt ülivõrdes, seega panin selle teadmise kõrva taha.

Milliseid Orelo kuulmiskaitseid kasutad?

Kasutan Fidelity seeriat -15db filtritega

Teenuse ja kauba kvaliteet.

Olen tohutult rahul. Kõik tropid, mida varem olin proovinud, moonutasid nii minu enda instrumendi kui ka ansambli üldist kõlapilti ikka oluliselt. Oreloga seda probleemi ei ole, kogu soundispekter jääb kõrvades täpselt samaks, lihtsalt helinivoo on oluliselt madalam ning tänu sellele ka üldine pilt palju selgem.

Soovitused ja nõuanded tulevastele kasutajatele.

Soovitus oma elukogemusest on see, et mida varem te kvaliteetsete ja personaalsete kuulmiskaitseteni jõuate, seda parem. Eesti muusikutel miskipärast ei ole siiani tekkinud kõrvatropi-kultuuri, mis on kummaline. Põhjamaades nt ei kohtagi sellist muusikut, kes prooviruumis ilma troppideta viibiks, meil siin aga on vastupidised erandid. Ja kuna Eesti ühiskond kõrvatroppe ei soosi, siis avastatakse oma kuulmisprobleem sageli siis, kui on juba liiga hilja, sest kuulmist taastada paraku pole võimalik. Seega, ennetage mürakahjustust ja tehke endale see investeering!


Kalle Sepp

(muusik ja näitleja.)

Minu ja Orelo suhe algas paar aastat tagasi. Ootamatult, nii nagu head asjad ikka satuvad ellu. Oli selline lugu, et mu vanad UE klapid läksid katki ja sõber Timm pakkus, et ma võiksin Hearos kõrvklappe proovida. 

Ma tavaliselt ei löö üle aisa, aga seekord otsustasin oma kõrvad mängu panna!

"Olgu, proovin, katsetan, aga mu kuulmine on tundlik pirtsplekk!" ütlesin sõbrale ja jäin ootama. 

Paari nädala pärast sain endale uhked väga hea soundiga Hearos PRO III klapid. Katsetasin, mis ma katsetasin, aga pean ütlema, et armusin ära. Olen väga rahul siiani Hearos klappidega, nende proovimine oli mu elu üks parimaid otsuseid. Lauljale on kõrvad ja kuulmine äärmiselt olulised. Vaat, et kallim vara. Personaalsed klapid aitavad Sul end väärtustada. Kenasti on nende Hearoste puhul paigas ka hinna ja kvaliteedi suhe. 

Kaspar (helitehnik, motohuviline)

Mul on Orelo Moto kuulmiskaitsed juba paar aastat olnud ja vabatahtlikult enam tava kõrvatroppi kõrva ei topi. Kõige pikemalt 14 tunnise sõidupäeva teinud ja kordagi ei olnud ebamugavustunnet.