Bigbändi proovist rock festivalini

Blogi

Kommenteeri

Orelo Fidelity teekond bigbändi proovist rock festivalini.

.
Olen Lauri Kadalipp, saksofonist, heliooja/arranžeerija ning juhin jazzorkestrit New Wind Jazz Orchestra. Tänasel päeval teen seda tööd Saksamaalt, kus hetkel omandan oma magistrikraadi Hamburgis jazzkompositsiooni ning saksofoni erialal.

Kuidas leidsin Orelo.

Minu kõrvu hakkasid umbes 3 aastat tagasi jõudma sõprade poolt imejutud ülimugavatest kõrvatroppidest, mis on kõrva järgi valatud. Ei läinud kaua aega, kui tuli kontakteeruda ning ka endale lasta vastavad kuulmiskaitsmed teha.

Milliseid kuulmiskaitseid kasutan.

Kasutan Fedility kuulmiskaitsmeid. Enda komplekti lisasin lisafiltrid, et saaks vastavalt müratasemele valida, kas summutada 10 dB või 25 dB. Olles näiteks bigbändiga proovis võib valjususe tase minna päris kõrgeks. Kuid et muusikat mitte liiga ära nullida, sobib selleks puhuks väga hästi 10 dB summutus. Olles samas mõnel festivalil, kus kontserdil võib PA ees valjuks minna, aitab 25 dB summutusaste sul muretult kontserti nautida.

Teenus ja kvaliteet.

Olen neid kasutanud tänaseks juba üle kahe aasta ning võin öelda, et minu kuulmiskaitsed pole ühtegi lagunemismärki näidanud. Lisaks tootele saan ka kiita personali oma professionaalsuse ning kiire reageerimise eest. Valamisprotseduur oli valutu ning ilma igasuguse ebameeldivustundeta said vormid valmis kümne minutiga.

Soovitused ja nõuanded.

Tegemist on väga vastupidavate ning kvaliteetsete kuulmiskaitsetega, mida soovitan igale inimesele (enda näitel igale muusikule), kes veedab igapäevaselt aega valjemates keskkondades. Tasub hinnata, kui valjus keskkonnas on heli summutamist vaja ning vastavalt sellele ka filtrid valida. Suureks boonuseks hindan seda, et kerge vaevaga saab filtreid vahetada, mis teeb antud toote väga universaalselt kasutatavaks.

Lisa kommentaar

Email again: