Shokz OpenComm 2 on juhtmevaba luujuhtimisega Bluetooth kõrvaklappide komplekt, mis on spetsiaalselt loodud igapäevaseks professionaalseks kasutamiseks.
7. põlvkonna luujuhtimistehnoloogia võimaldab teil nautida kristallselgeid kõnesid, olles samal ajal ümbritsevaga ühenduses. OpenComm 2 pakub stabiilset Bluetooth-ühenduvust ja sellel on kuni 30 meetrine ulatus.

Tänu innovaatilisele avatud kõrva disainile saate suheldes tajuda olulisi ümbritsevaid helisid.

Kaaludes vaid 35 grammi ja varustatud painduva silikoonraamiga, tagab see kõrvaklappide komplekt optimaalse kandmismugavuse kogu päeva vältel. Müra summutav mikrofon koos DSP-tehnoloogiaga tagab suurepärase helikvaliteedi telefonikõnede jaoks.
CVC-tehnoloogia filtreerib välja ümbritseva müra, võimaldades teie muusika esitamist järjepidevalt kõrgeima truudusega. Elegantne mikrofon on lihtsalt reguleeritav optimaalse heli vastuvõtuks või saab kasutamata olles küljele keeratud.
16-tunnise kõneaja ja 8-tunnise muusika esitamise akukestvusega võimaldab OpenComm 2 katkematut suhtlust. Olgu tegemist kontori, kodu või liikvel olles - Shokz OpenComm 2 hoiab teid alati ühendatuna.

Omadused:

Kõlaritüüp: Luujuhtimine
DSP-müra summutav boom-mikrofon
Bluetooth 5.1, ulatus kuni 30 meetrit
IP55 higikindel
Akukestvus: 16 tundi kõneaega, 8 tundi muusika esitamist
Laadimisaeg: 60 minutit
Värv: Must
Kaal: 35 g
Komplekti kuulub: OpenComm 2 luujuhtimisega stereokõrvaklapid, magnetinduktsiooniga laadija, kõvakarp.
Lisa ostukorvi
199 €